1. Dziś comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. Wyjątkowo, z racji niedzieli – o godz. 17.30 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św., procesja z figurą św. Rity i błogosławieństwo relikwiami I stopnia. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać w zakrystii.
  2. W czwartek 26 sierpnia obchodzimy Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, nasze myśli i serca kierujemy na Jasną Górę, by uczcić Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską. O godz.17.15 – różaniec w intencji parafian i wszystkich osób modlących się w naszej kaplicy, o godz.18.00 – Uroczysta Msza św.
  3. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.
  4. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę naszego Kościoła w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Saskiej Kępie. Ofiarodawców polecamy modlitwie parafian.
  5. Dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła, za wpłaty na konto parafialne i za comiesięczne ofiary zebrane  z bloków przy ul. Podskarbińskiej 9 ,12 i Dwernickiego 20. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.