1. Zapowiedzi przedślubne: Arkadiusz Piórkowski, kawaler z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Niepokalanowie i Ewelina Burkowska, panna  z par. tut. – zapowiedź I; Maciej Chaja, kawaler i Dorota Mućka, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I; Kamil Patryk Miszkurka, kawaler i Oliwia Kowalczyk, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Jutro – 22 sierpnia – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. O  18.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św., procesja z figurą św. Rity i błogosławieństwo relikwiami I stopnia. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać w zakrystii.
  3. W piątek 26 sierpnia obchodzimy Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, nasze myśli i serca kierujemy na Jasną Górę, by uczcić Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską. O godz.17.15 – różaniec w intencji parafian i wszystkich osób modlących się w naszej kaplicy. Msze św. o godz.18.00 i 19.00.
  4. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy życzymy udanego wypoczynku. W czasie wakacji nie zapominajmy o uczestniczeniu w niedzielnej Mszy św.
  5. Dziękujemy za ofiary składane na budowę naszego kościoła, za wpłaty na konto parafialne i za comiesięczne ofiary zebrane  z bloków przy ul. Siennickiej 38 A i Podskarbińskiej 12. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
Skip to content