1. Dziś obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi „O, Jezu najsłodszy, Odkupicielu”. Za publiczne odmówienie tego aktu można tego dnia, po spełnieniu zwykłych warunków, uzyskać odpust zupełny.
  2. Dziś o godz.12.30 – Msza św. z udziałem dzieci komunijnych i ich rodziców. Po Mszy św. spotkanie.
  3. W związku z apelem przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski abpa Stanisława Gądeckiego dziś po wszystkich Mszach Świętych odbywa się ogólnopolska zbiórka funduszy na rzecz migrantów z granicy polsko-białoruskiej.
  4. Jutro – 22 listopada – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. O godz.   00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św., procesja z figurą św. Rity i błogosławieństwo relikwiami I stopnia. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać  w  zakrystii. Uwaga: tego dnia nie będzie Mszy św. o godz.19.00.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent – czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie. Na każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd poświęcenia opłatków, które będzie można nabywać przy wyjściu z kaplicy. Od przyszłej Niedzieli będzie można także nabywać świece Caritas na stół wigilijny. Roraty będą o godz. 6:30. Z udziałem dzieci w poniedziałki, środy i piątki.
  6. Za tydzień spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania po Mszy św. o godz.18.00.
  7. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.
  8. Przy wyjściu z kaplicy możemy nabyć nasze parafialne kalendarze, które są cegiełką na budowę naszego Kościoła.
  9. Zachęcamy do zapoznania się i wypełnienia ankiet synodalnych. Ankiety są dostępne na stoliku przy wyjściu z kaplicy, można je pobrać również z naszej parafialnej strony internetowej lub strony diecezji. Synodalną ankietę można wypełnić indywidualnie lub we wspólnocie a następnie przekazać do parafii lub wysłać na maila: synod@diecezja.waw.pl.
  10. Dziękujemy za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Niech św. Rita wyprasza potrzebne łaski dla Ofiarodawców budowy naszego Kościoła. Przypominamy także , że darowiznę na budowę Kościoła można odliczyć od podstawy podatkowej.
  1. W tym roku Wizyta Duszpasterska zwana Kolędą będzie odbywała się na zaproszenia. Rodziny, które chcą przyjąć Księdza po kolędzie proszone są o zapisanie się w kancelarii. Można też uczynić to drogą mailową bądź  Także od przyszłej niedzieli będzie wystawione pudełko, do którego będzie można wrzucać zgłoszenia z podaniem swojego adresu. Zgłoszenia przyjmujemy do 12 grudnia. Szczegółowy grafik kolędy podamy w niedzielę 19 grudnia.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.