1. Zapowiedzi przedślubne: Sebastian Skwira, kawaler i Kinga Monika Zezuń, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I; Paweł Marian Fidelus, kawaler i Daria Grzegorz, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź   
  2. We wtorek – 22 sierpnia – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. O  18.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św., procesja z figurą św. Rity i błogosławieństwo relikwiami I stopnia. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać w zakrystii.
  3. W sobotę 26 sierpnia obchodzimy Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, nasze myśli i serca kierujemy na Jasną Górę, by uczcić Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską. O godz. 17.15 – różaniec w intencji parafian i wszystkich osób modlących się w naszej kaplicy. Msze św. o godz. 18.00 i 19.00.
  4. Dziękujemy za ofiary składane na budowę naszego kościoła, za wpłaty na konto parafialne i za comiesięczne ofiary zebrane  z bloków przy ul. Siennickiej 38 A i Podskarbińskiej 9. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  5. Wszystkim udającym się na wakacyjny wypoczynek życzymy wspaniałych okoliczności do odnowienia sił fizycznych i zatroskania się o umocnienie duchowe przez niedzielną Eucharystię i codzienną modlitwę.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.
Skip to content