1. Zapowiedzi przedślubne: Krzysztof Władysław Soński, kawaler i Magdalena Winiarczyk, panna  oboje z par. tut. – zapowiedź II; Paweł Norbert Sobotkowski i Zuzanna Małgorzata Łuczak, panna z par. tut. – zapowiedź II, Adrian Matusiak, kawaler i Maria Bramska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I; Vitaut Siwczyk, kawaler z par. tut. i Volha Pinkevich, panna z par. św. Ducha w Warszawie – zapowiedź I.
 2. Dziś III niedziela Wielkiego Postu. O godz. 12.30 – Msza św. z udziałem dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w czasie której poświęcone zostaną modlitewniki. Po Mszy św. spotkanie formacyjne. O godz. 17.15 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
 3. Droga Krzyżowa w piątki – dla dzieci o godz. 17.15, dla dorosłych – o godz. 18.30. Ok. godz. 19.30 – godzinna Adoracja Krzyża. W kolejne soboty Wielkiego Postu zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. W tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
 4. We wtorek – 22 marca – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. O godz. 18.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św., procesja z figurą św. Rity i błogosławieństwo relikwiami I stopnia. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać w zakrystii.
 5. W piątek 25 marca, obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, jest to Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do podejmowania dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Msze św. w tym dniu o godz. 9.00, 18.00 i 19.00. W tym dniu przypada 30 rocznica powstania naszej Diecezji, a także druga rocznica powstania naszej parafii. Zapraszamy na różaniec o godz. 16.30. w intencji pokoju na Ukrainie, a o godz.17.00 w łączności z papieżem Franciszkiem dokonamy aktu poświęcenia Rosji i Ukrainy oraz całej naszej wspólnoty parafialnej Niepokalanemu Sercu Maryi. Serdecznie zapraszamy.
 6. W sobotę o godz. 12.00 – spotkanie dla Bielanek. Zapraszamy także dziewczynki, które chciałyby się zapisać.
 7. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
 8. W piątek – przed Niedzielą Palmową – 8 kwietnia o godz. 19.00 chcemy zorganizować Drogę Krzyżową ulicami naszej parafii. Prosimy o zgłaszanie się Osób, które chciałyby przygotować rozważania wybranej stacji Drogi Krzyżowej.
 9. Msze św. w dni powszednie o godz. 18.00 i 19.00. Kancelaria czynna po Mszy św. o godz. 18.00.
 10. Dziękujemy za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto jak i złożone indywidualnie w zakrystii, które przeznaczone są na budowę naszego kościoła. Dziękujemy parafianom z ul. Podskarbińskiej 9 i 12 za comiesięczną zbiórkę.
 11. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
Skip to content