1. Dziś po Mszy św. o godz. 12.30 – spotkanie dla dzieci i rodziców, które chcą przygotowywać się i przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii. Natomiast o godz.17.30 – comiesięczne nabożeństwo do św. Józefa.
  2. Chcielibyśmy, aby powstał w naszej parafii zespół, który swoim śpiewem ubogaciłby Mszę św. niedzielną o godz. 18.00. Wszystkie chętne osoby grające na różnych instrumentach i śpiewające zapraszamy na spotkanie organizacyjne dziś po Mszy św. o godz. 18.00. Wystarczą dobre chęci i pozytywne nastawienie.
  3. W środę – 22 września – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. O godz. 18.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św., procesja z figurą św. Rity i błogosławieństwo relikwiami I stopnia. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać w
  4. W sobotę o godz. 10.30 w Sanktuarium św. Ojca Pio na Gocławiu odbędzie się IV Diecezjalny Dzień Seniora i Chorego.
  5. Przyjmujemy zapisy młodzieży, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Zapraszamy młodzież z klas 8 ewentualnie starszą. Pierwsze spotkanie odbędzie się 26 września po Mszy św. o godz. 18.00.
  6. Już dziś informujemy, że 3 października na Mszy św. o godz. 18.00 – Ks. Abp Mieczysław Mokrzycki zainstaluje w naszej kaplicy relikwie pierwszego stopnia św. Jana Pawła II. Postarajmy się w tym dniu jak najliczniej zgromadzić się na tej uroczystości.
  7. Przyjmujemy zapisy osób, które chciałyby się zapisać do II K.Ż.R., także Panów, którzy chcieliby włączyć się do służby liturgicznej Totus Tuus.
  8. W sobotę zbiórka dla Bielanek o godz. 12.00 w kaplicy. Zapraszamy nowe dziewczynki, które chciałyby się zapisać do Bielanek.
  9. Od 1 września – w dni powszednie – dodatkowa Msza św. o godz. 19.00.
  10. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.
  11. Dziękujemy Wszystkim, którzy przez dni naszego pielgrzymowania do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu wspierali nas swoją modlitwą. Ufamy, że ta pielgrzymka przyniesie błogosławione owoce.
  12. Dziękujemy za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto jak i złożone indywidualnie w zakrystii, które przeznaczone są na budowę naszego kościoła. Niech św. Rita wynagrodzi za każdy gest wsparcia.