1. Zapowiedzi przedślubne: Beata Izabela Urbanik, wdowa i Ryszard Jan Urbanik, kawaler – oboje z par. tut.  – zapowiedź I; Jakub Karol Bujakowski, kawaler i Kamila Pitucha, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I
  2. Dziś na Mszę św. na godz. 11.00 zapraszamy wszystkie dzieci dla których będzie przygotowana niespodzianka za liczny udział i zaangażowanie w ciągu całego roku szkolnego w Mszach świętych. O godz. 17.15 – nabożeństwo czerwcowe z procesją eucharystyczną.  Natomiast po Mszy św. o godz. 18.00 – spotkanie dla Kandydatów do Bierzmowania.
  3. Zachęcamy do uczestnictwa w Nabożeństwach Czerwcowych o godz. 18.30 – w tym tygodniu połączone z procesją eucharystyczną.
  4. W środę – 22 czerwca – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. Wyjątkowo o godz. 17.30 – nabożeństwo czerwcowe, o  18.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św., procesja z figurą św. Rity i błogosławieństwo relikwiami I stopnia. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać  w  zakrystii. Uwaga: tego dnia nie będzie  Mszy św. o godz. 19.00.
  5. W najbliższy czwartek – 23 czerwca – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Na Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się obrzęd poświęcenia wianków. Tego dnia przypada 17 rocznica święceń biskupich Pasterza Diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego. Po Komunii św. odśpiewamy Te Deum.
  6. W piątek – 24 czerwca – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Uroczysta Msza św. o godz. 18.00. Tego dnia udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy publicznie odmówią akt wynagrodzenia – O Jezu najsłodszy. W tym dniu nie ma postu.
  7. W sobotę – 25 czerwca – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  8. Za tydzień po każdej Mszy św. – poświęcenie samochodów i innych pojazdów.
  9. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim Osobom, które zaangażowały się w przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała. A także dziękujemy Parafianom i Gościom za liczny udział w procesji.
  10. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Podskarbińskiej 12 za comiesięczną zbiórkę na budowę naszego kościoła, a także za ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.