1. Zapowiedzi przedślubne: Michał Krzysztof Korzeb, kawaler z par. tut. i Aleksandra Dominika Aleksandrowicz, panna  z par. Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Warszawie – zapowiedź I; Paweł Konrad Hałun, kawaler i Magdalena Monika Wronecka, panna z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Jutro 19 lipca – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Józefa. O godz. 17.45 – Nabożeństwo do św. Józefa.
  3. W czwartek – 22 lipca – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. O godz. 18.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św., procesja z figurą św. Rity i błogosławieństwo relikwiami I stopnia. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać dzisiaj lub w czwartek w zakrystii.
  4. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. o godz.18.00.
  5. Organizujemy 4-dniową pielgrzymkę autokarową. W programie: Łagiewniki, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice z muzeum Jana Pawła II, Zakopane, Krzeptówki, Ludźmierz, Skarżysko – Kamienna. Termin  25 – 28 sierpnia. (Uwaga: zmiana terminu) Zapisy i bliższe informacje w zakrystii. Liczba miejsc ograniczona.
  6. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku. Nie zapominajmy, o niedzielnej Mszy św. w czasie wakacji. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele – niech to będzie strój godny tego miejsca.
  7. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę naszego Kościoła w parafii św. Karola Boromeusza w Warszawie. Ofiarodawców polecamy modlitwie parafian.
  8. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Podskarbińskiej 9 i 12 oraz Kickiego 1 za comiesięczną zbiórkę, a także za ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.