1. Zapowiedzi przedślubne: Krzysztof Smalira, kawaler z par. Narodzenia NMP w Choszcznie i Izabela Turska, panna z par. tut. – zapowiedź II, Kamil Józef Baliszewski, kawaler z par. tut. i Joanna Skwarek, panna z par. św. Jana Chrzciciela w Józefowie–Michalinie –zapowiedź II; Łukasz Adam Księżopolski, kawaler z par. tut. i Paulina Boguska, panna z par. Nawrócenia św. Pawła w Warszawie – zapowiedź I.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 12.30 zapraszamy na piknik rodzinny na placu przy kościelnym w związku zakończeniem roku duszpasterskiego. Od godz. 12.00 – będzie możliwość parkowania samochodów na parkingu przy ZUS–ie. O godz. 17.30 – nabożeństwo czerwcowe. Po Mszy św. o godz. 18.00 – spotkanie dla Kandydatów do Bierzmowania.
  3. W czwartek – 22 czerwca – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. O godz. 18.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św., procesja z figurą św. Rity i błogosławieństwo relikwiami I stopnia. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać w zakrystii.
  4. W tym tygodniu – w piątek – przypada zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy uczniów, nauczycieli i wszystkich pracowników oświaty w tym dniu na Msze św. dziękczynną na godz. 18.00 –. Spowiedź od godz. 17.30.
  5. W piątek – 23 czerwca – przypada 18 rocznica święceń biskupich Pasterza Diecezji biskupa Romualda Kamińskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszym Pasterzu.
  6. W sobotę – 24 czerwca – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  7. 29 czerwca udajemy się z pielgrzymką do Sanktuarium św. Rity w Cascii, gdzie będziemy odprawiali Msze św. przy grobie naszej Patronki. Istnieje możliwość złożenia intencji na tę Mszę św. Intencje przynosimy do zakrystii.
  8. Dziękujemy  2 rodzinom za kolejne wpłaty na rozety nr. 11 i 24.  Do tej pory wpłacono 22.800 zł. W związku z dużym kosztem zakupu rozet prosimy osoby chętne o wspólne ufundowanie tych dwóch rozet.
  9. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Podskarbińskiej 12 i ul. Siennickiej 38 A za comiesięczną zbiórkę, a także wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  10. Dziś po każdej Mszy św.  zbiórka do puszek na utrzymanie parafii św. Augustyna w Sierra Leone w Afryce.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.
Skip to content