1. W piątek – 22 września – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. O godz. 18.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św., procesja z figurą św. Rity i błogosławieństwo relikwiami I stopnia. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać w zakrystii.
  2. Za tydzień w niedzielę – 24 września o godz. 10.15 – spotkanie dla dzieci i rodziców, które chcą przygotowywać się i przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii Spotkanie zakończymy wspólnym uczestnictwem we Mszy św. o godz. 11.00. A  po Mszy św. o godz. 18.00 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania. (grupa starsza).
  3. Przyjmujemy zapisy młodzieży, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Zapraszamy młodzież z klas 8 ewentualnie starszą. Pierwsze spotkanie odbędzie się 8 października po Mszy św. o godz. 18.00.
  4. W naszej parafii chcemy, aby powstał kolejny krąg Domowego Kościoła. Zapisy w zakrystii. Spotkanie organizacyjne dnia 30 września o godz. 15.00 w kaplicy.
  5. W naszej parafii będą odbywały się Warsztaty dla rodziców „DOM – Dom Mocnych Więzi”, które skierowane są do rodziców, którzy chcą nauczyć się jak zbudować trwałe więzi z dziećmi. Warsztaty są projektem składającym się z 7 stacjonarnych spotkań odbywających się co tydzień w sobotę – w Centrum Paca w godz. 14.00 -16.00. Pierwsze spotkanie 7 października. Zapisy poprzez formularz znajdujący się na facebooku naszej parafii.
  6. Przyjmujemy zgłoszenia osób, które chcą utworzyć kolejną Rodzinną Różę Różańcową w naszej parafii. Mogą do niej należeć całe rodziny, małżeństwa, pojedyncze osoby. Jedną różę tworzy 20 osób, które codziennie odmawiają jeden dziesiątek różańca. Zapisy w zakrystii.
  7. Od 1 października będzie możliwość zamawiania intencji mszalnych na rok 2024.
  8. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na budowę naszego kościoła. Dziękujemy także mieszkańcom bloku przy ul. Podskarbińskiej 12 za comiesięczną zbiórkę.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.
Skip to content