1. Zapowiedzi przedślubne: Paweł Janusz Weiss, kawaler – z par. tut. i Tatjana Teresa Ćepukoit, panna z par. św. Łukasza w Warszawie – zapowiedź II.
  2. Dziś Niedziela Wielkanocna. Msze Św. o godz. 9.00, 11.00, 12:30 i 18:00. Nie ma Mszy św. o godz.7.30. O godz. 17.30 dziś i przez cały tydzień Nowenna do Miłosierdzia Bożego.
  3. Jutro Poniedziałek Wielkanocy – drugi dzień Świąt. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Taca w tym dniu przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  4. W piątek – 22 kwietnia – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. O godz. 18.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św., procesja z figurą św. Rity i błogosławieństwo relikwiami I stopnia. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać dzisiaj lub w poniedziałek w zakrystii.
  5. W najbliższy piątek, z racji oktawy Wielkanocy, można spożywać pokarmy mięsne.
  6. W sobotę o godz.15.30 – spotkanie dla Bielanek.
  7. W przyszłą niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego. Zostało ono ustanowione z mocy samego Jezusa, który za pośrednictwem św. Siostry Faustyny polecił obchodzenie święta Miłosierdzia w pierwszą niedzielę po Wielkanocy. Warto też wspomnieć o szczególnej łasce jaką Pan Jezus obiecał: „Kto w tym dniu przystąpi do źródeł Życia, ten dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar”. O godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i dodatkowa Msza św. Zbiorowa. Intencje możemy przynosić do zakrystii. Po Mszy św. o godz.18.00 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  8. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i godnego przeżycia Triduum Paschalnego. Dziękujemy  ks. Rafałowi, panu Organiście Bogdanowi, lektorom, ministrantom, bielankom, Scholi Młodzieżowej na czele z panią Ewą – naszą Parafianką,  wszystkim, którzy włączyli się w przebieg Liturgii Triduum Paschalnego, dziękujemy pani Magdzie Jabłeckiej za wystrój kaplicy. Dziękujemy Paniom za dbanie o czystość w naszej kaplicy, za wszelką pomoc i dobroć otrzymywaną z Waszych rąk.
Skip to content