1. Zapowiedzi przedślubne: Tomasz Krzysztof Cybula, kawaler i Anna Paulina Podogrodzka, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I, Kuba Kurnik, kawaler z par. tut. i Klaudia Sokowska , panna z par. św. Ojca Pio na Gocławiu – zapowiedź I.
  2. W sobotę – 22 lipca – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. O godz. 18.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św., procesja z figurą św. Rity i błogosławieństwo relikwiami I stopnia. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać w zakrystii.
  3. Dziękujemy wszystkim rodzinom, które przyczyniły się do   ufundowania rozety nr. 11. Pozostała jeszcze ostania rozeta nr. 24. W związku z dużym kosztem zakupu tej rozety prosimy osoby chętne o wspólne ufundowanie.
  4. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Siennickiej 38 A i Podskarbińskiej 12 za comiesięczną zbiórkę, a także wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  5. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę naszego kościoła w parafii MB Nieustającej Pomocy na Saskiej Kępie. Ofiarodawców polecamy modlitwie parafian.
  6. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku. Nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.
Skip to content