1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. Warto wspomnieć o szczególnej łasce jaką Pan Jezus obiecał: „Kto w tym dniu przystąpi do źródeł Życia, ten dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar”. O godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i dodatkowa  Msza św. Zbiorowa. Intencje możemy przynosić do zakrystii. Dziś udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy odmówią Koronkę do Miłosierdzia Bożego w kościele lub kaplicy. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 – kolejne spotkanie dla małżonków. Temat spotkania „ Jak prowadzić dzieci do Boga” Spotkanie poprowadzą państwo Weronika i Kamil Kreczko – szczęśliwi rodzice piątki córek. Zachęcamy do uczestnictwa. Dziś także po każdej Mszy św. obrzęd poświęcenia pojazdów.
  2. W sobotę – 22 kwietnia – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. O godz. 18.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św., procesja z figurą św. Rity i błogosławieństwo relikwiami I stopnia. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać w zakrystii.
  3. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  4. Dziękujemy rodzinom za ufundowanie okien nr. 16, 38, 39, 43, 44. Jednocześnie informujemy, że wizualizacja Kościoła z możliwością wybrania okna dostępna jest na stronie internetowej naszej parafii.
  5. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Siennickiej 38 A i Podskarbińskiej 12 za comiesięczną zbiórkę, a także wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.
Skip to content