1. Zapowiedzi przedślubne: Bartosz Wodecki, kawaler z par. tut. i Monika Maria Goszczycka, panna z par. św. Maksymiliana Kolbe w Płońsku – zapowiedź II; Mateusz Turos, kawaler i Marta Krysiak, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II.
  2. W piątek  – 21 czerwca –  przypada zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy uczniów, nauczycieli i wszystkich pracowników oświaty w tym dniu na Msze św. dziękczynną na godz. 18.00.
  3. W sobotę – 22 czerwca – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. O godz. 18.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św., procesja z figurą św. Rity i błogosławieństwo relikwiami I stopnia. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. możemy zamawiać w zakrystii.
  4. Zachęcamy wszystkich parafian i gości, aby naszym Ojcom z okazji ich zbliżającego się święta podarować „Telegram do św. Józefa”, czyli 23 czerwca w intencji zgłoszonych Ojców odmówimy Koronkę i Litanię do św. Józefa o godz. 16.30 oraz zostanie odprawiona w Ich intencji Msza św. o godz. 18.00. Telegramy wyłożone są na stoliku przy wyjściu z kaplicy. Ofiara za wysłanie telegramu jest dobrowolna.
  5. Za tydzień po Mszy św. o godzinie 18:00 zapraszamy na modlitwę uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem. Będziemy składać dziękczynienie Bogu, który jest naszym najlepszym Ojcem.
  6. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Siennickiej 38 A, Podskarbińskiej 12 i ul. Kickiego 1 za comiesięczną zbiórkę, a także wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  7. Dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie naszego Pikniku Rodzinnego, który odbył się w zeszłą niedzielę. Dziękujemy za tak liczną obecność i rodzinną atmosferę, dzięki której mogliśmy się jeszcze bardziej zintegrować. Dziękujemy za Waszą hojność.
  8. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na utrzymanie parafii św. Augustyna w Sierra Leone w Afryce.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.