1. W odpowiedzi na apel papieża Franciszka, w naszej diecezji warszawsko-praskiej, odbędzie się Synod Młodych. Zapraszamy na uroczyste otwarcie Synodu, które odbędzie się w katedrze warszawsko-praskiej w najbliższą środę 18 września o godz. 18.00. Mszy św.  będzie przewodniczył Ksiądz Biskup Ordynariusz Romuald Kamiński. 
  2. W najbliższą niedzielę – 22 sierpnia – comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. O godz. 18.00 – nabożeństwo do św. Rity z odczytaniem intencji, następnie Msza św. zbiorowa i ucałowanie relikwii. Intencje na nabożeństwo i Mszę św. przynosimy w niedzielę przed nabożeństwem  do zakrystii.  
  3. W najbliższy czwartek – 19 września – o godz.19.00 –  spotkanie dla rodziców dzieci z klas III, którzy pragną przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii. Planowany termin Uroczystości I Komunii św. – 17 maja 2020 r.
  4. Przez cały wrzesień w zakrystii przyjmujemy zapisy młodzieży, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Zapraszamy młodzież z klas 8 ewentualnie starszą.  
  5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.

 

Skip to content