1. Dziś na Mszę św. na godz. 12.30 – zapraszamy rodziców i dzieci, które przygotowują się w naszej parafii do I Komunii św. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.
  2. Od jutra nasza kaplica będzie otwarta w dni powszednie od godz. 9.00, a także w niedzielę do Mszy św. wieczornej. Zachęcamy do osobistej modlitwy.
  3. W najbliższy wtorek – 17 listopada –  obchodzimy 2 rocznicę poświęcenia Krzyża. O godz. 17.30 – różaniec dziękczynny, po Mszy św. o godz. 18.00 – modlitwa przy Krzyżu.
  4. Za tydzień w niedzielę obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi „O, Jezu najsłodszy, Odkupicielu”. Za publiczne odmówienie tego aktu można tego dnia, po spełnieniu zwykłych warunków, uzyskać odpust zupełny.
  5. Za tydzień w niedzielę comiesięczna modlitwa za wstawiennictwem św. Rity. Wyjątkowo, z racji niedzieli – nabożeństwo do św. Rity rozpocznie się o godz. 17.30. Intencje możemy zamawiać w zakrystii.
  6. Wszystkim uczestnikom liturgii przypominamy o konieczności zasłaniania nosa i ust, dezynfekcji rąk oraz zachowywaniu bezpiecznej odległości.
  7. Msza św. gregoriańska za Ks. Adama Szkópa – byłego proboszcza parafii Nawrócenia św. Pawła. odprawiana jest w tygodniu na dodatkowej Mszy św. o godz. 19.00, a w niedzielę o godz. 7.30.
  8. Przy wyjściu z kaplicy możemy nabyć parafialne kalendarze na rok 2021.
  9. Dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła, za wpłaty na konto parafialne. Przypominamy, że darowiznę na cele kultu religijnego można odliczyć od podstawy podatkowej. Dziękujemy także wszystkim osobom, które odpisały za rok 2019 – 1% podatku na rzecz naszej parafii. Udało nam się zebrać 12 200 zł, które zasilą fundusz budowy naszego kościoła.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
Skip to content