1. Zapowiedzi przedślubne: Krzysztof Klebanowski, kawaler z par. tut. i Anna Puławska, panna z par. św. Apostołów Piotra i Pawła w Pniewie – zapowiedź I.
  2. Dziś IV niedziela Wielkiego Postu. Na Mszy św. o godz.11.00 – odbędzie się obrzęd obłóczyn 6 kandydatów na ministrantów. Zachęcamy także kolejnych chłopców do zapisania się do grona ministrantów. Nowenna do św. Józefa dziś o godz.17.00, a w tygodniu o godz.18.00.
  3. Dziś po Mszy św. o godz.18.00 – spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  4. W najbliższy piątek – Uroczystość św. Józefa. Msze św. o godz.9.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz.18.00 procesja wokół kaplicy z figurą św. Józefa. Na Msze św. w tym dniu zapraszamy Ojców z Synami, dla których po zakończeniu Mszy św. będzie specjalne, indywidualne błogosławieństwo.
  5. Zachęcamy w czasie Wielkiego Postu do udziału w nabożeństwach pasyjnych: – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w każdą niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15; – Droga Krzyżowa w piątki – dla dzieci o godz. 17.15, dla dorosłych – o godz. 19.00. Po zakończeniu Drogi Krzyżowej dla dorosłych ostatnia  – Adoracja Krzyża.
  6. W kolejne soboty Wielkiego Postu zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do wieczornej Mszy świętej. W tym też czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  7. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godz. 12.00.
  8. Za tydzień na Mszy św. o godz.12.30 poświęcenie modlitewników dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.
  9. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia świece Caritas na stół wielkanocny.
  10. Prosimy o ofiary do puszki na kwiaty do Grobu Pana Jezusa.
  11. Od dziś w zakrystii można zapisywać się na adorację nocną w Wielki Czwartek i Wielki Piątek.
  12. Prosimy o zgłaszanie się Osób, które chcą czynnie zaangażować się w przebieg Liturgii Triduum Paschalnego. W sposób szczególny zapraszamy Osoby, które chcą śpiewać psalm.
  13. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone są na budowę naszego kościoła, a także za wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Dziękujemy parafianom z bloku przy ul. Kickiego 1  za comiesięczna zbiórkę.
  14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.