1. W Kościele powszechnym rozpoczął się Synod o Synodalności. Ojciec Święty Franciszek poprosił cały Kościół, aby podjął drogę wsłuchania się w głos wszystkich wierzących. Każdy z nas jest zaproszony do wzięcia udziału w tym historycznym wydarzeniu. W naszej parafii zostanie powołany Zespół Synodalny, który będzie miał na celu propagowanie i koordynowanie prac związanych z przebiegiem Synodu. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie synodalnej i rzetelne jej wypełnienie. Ankiety są do pobrania na naszej parafialnej stronie internetowej, a także dla Osób starszych są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kaplicy. Synodalną ankietę można wypełnić indywidualnie lub we wspólnocie. Bardzo prosimy o liczne włączenie się w dzieło Synodu.
  2. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Ubogich. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek z okazji dnia solidarności z kościołem prześladowanym. W tym roku zebrane ofiary przeznaczone będą dla chrześcijan mieszkających w Libanie.
  3. Dziś o godz. 13.30 – spotkanie organizacyjne dla Osób, które zapisały się na wyjazd zimowy do Zakopanego. Na spotkanie przynosimy zaliczkę w wysokości 300 zł od osoby. Także w pierwszym tygodniu organizujemy wyjazd dla dzieci do Gliczarowa. Szczegóły wyjazdu dla dzieci u pani Moniki Kulawiak.
  4. Za tydzień Msza św. z udziałem dzieci komunijnych i ich rodziców o godz. 12.30. Po Mszy św. spotkanie.
  5. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.
  6. Od dziś przy wyjściu z kaplicy możemy nabyć nasze parafialne kalendarze, które są cegiełką na budowę naszego Kościoła.
  7. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone zostaną na budowę naszego Kościoła. Dziękujemy także parafianom mieszkającym przy ul. Dwernickiego  20, Kickiego 1 i Stanisławowskiej 3 i 7  za comiesięczną zbiórkę i wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne.  Niech dobry Bóg i św. Rita wyprasza potrzebne łaski dla Ofiarodawców budowy naszego Kościoła.
  8. Przypominamy wszystkim uczestniczącym we Mszy św. wewnątrz kaplicy o obowiązku noszenia maseczek.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.