1. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Ubogich. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek z okazji dnia solidarności z kościołem prześladowanym. W tym roku zebrane ofiary przeznaczone będą dla chrześcijan mieszkających na Ukrainie.
  2. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Na Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się obrzęd przyjęcia chłopców do grona ministrantów.
  3. W sobotę 19 listopada o godz. 15.00 – Msza św. dla dzieci ze szkoły specjalnej przygotowujących się do I Komunii św. z obrzędem poświęcenia modlitewników.
  4. Za tydzień w niedzielę o godz. 30spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  5. Serdecznie zapraszamy małżeństwa z naszej parafii na kolejne spotkanie dla małżonków z cyklu „Małżeństwo samo się nie zrobi” w niedzielę 20 listopada po Mszy św. o godz. 18.00. Temat spotkania: „Miłość po ślubie – Co robić, gdy znika zakochanie?”.
  6. W tym roku Wizyta Duszpasterska zwana Kolędą będzie odbywała się na zaproszenia. Rodziny, które chcą przyjąć Księdza po kolędzie proszone są o zapisanie się w zakrystii. Można też uczynić to drogą mailową, telefonicznie (przez sms), bądź przez formularz zgłoszeniowy ze strony parafialnej. Zgłoszenia przyjmujemy do 1 grudnia. Wizytę duszpasterską rozpoczniemy w poniedziałek 5 grudnia. Osoby, które w tym roku zgłoszą chęć przyjęcia księdza po kolędzie nie będą musiały czynić tego co roku, ponieważ zostaną wpisani na stałą listę kolędową.
  7. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę naszego Kościoła w parafii Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie. Ofiarodawców polecamy modlitwie parafian.
  8. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone są na budowę naszego kościoła.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.