1. Dziś III niedziela Adwentu. Jest to szczególny czas na przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia. W naszej parafii rozpoczynają się rekolekcje adwentowe, które potrwają do wtorku. Rekolekcje głosi ks. Roman Zając z zakonu OO. Kamilianów W poniedziałek i wtorek  Msze Św. z naukami o godz. 6:30, 9:00, 18:00 i 19:30. Msza św. o godz.18.00 będzie transmitowana przez parafialny kanał youtube.
  2. Roraty codziennie o godz.6.30. Dzieci zapraszamy w sposób szczególny w poniedziałki, środy i piątki. Zachęcamy do licznego udziału.
  3. W kolejne soboty adwentowe zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do wieczornej Mszy świętej. W tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  4. Za tydzień na Mszy św. o godz.11.00 odbędzie się uroczysty obrzęd przyjęcia dziewczynek do Bielanek.
  5. Już dziś informujemy, że aby umożliwić jak największej liczbie osób uczestnictwo w Pasterce będą odprawione dwie Msze św. – pierwsza o godz.22.00, na którą w sposób szczególny zapraszamy rodziny z dziećmi i tradycyjna o 24.00, na którą zapraszamy wszystkich pozostałych Parafian i Gości.
  6. Kaplica jest otwarta w dni powszednie od godz. 9.00, a w niedzielę do Mszy św. wieczornej. Zachęcamy do osobistej modlitwy. Przypominamy także, że kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie po wieczornej Mszy św.
  7. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę naszego kościoła w parafii św. Karola Boromeusza w Warszawie – Las. Ofiarodawców polecamy modlitwie parafian.
  8. W sobotę 19 grudnia 2020 roku o godzinie 11 w Katedrze Warszawsko-Praskiej biskup nominat Jacek Grzybowski, mianowany przez Papieża Franciszka biskupem pomocniczym dla naszej diecezji, przyjmie święcenia biskupie. Ze względu na epidemię i obowiązujące zasady liczba uczestników uroczystości będzie ograniczona. Zachęcamy do duchowej łączności podczas transmisji Mszy Świętej na diecezjalnym kanale SalveNET oraz w Radiu Warszawa. Ogarnijmy modlitwą księdza biskupa nominata Jacka, wypraszając dla niego potrzebne łaski w wykonywaniu posługi biskupiej.
  9. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które w całości przeznaczone są  na budowę naszego Kościoła. Przypominamy także, że darowiznę na cele kultu religijnego można odliczyć od podstawy podatkowej.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
Skip to content