1. Dzisiaj w Warszawie w czasie uroczystej Mszy Świętej, do grona błogosławionych Kościoła katolickiego zostaną zaliczeni Czcigodni Słudzy Boży Stefan Kardynał Wyszyński, prymas Polski oraz matka Elżbieta Róża Czacka, założycielka ośrodka dla niewidomych w podwarszawskich Laskach a także Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża. Dziękujemy Opatrzności Bożej za nowych Błogosławionych.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  3. Jutro 13 września –  Dzień Fatimski. Po Mszy św. o godz. 18.00 – różaniec zakończony procesją z Figurą M.B. Fatimskiej. Prosimy o przyniesienie świec na procesję.
  4. Jutro 13 września – rozpoczynamy pieszą pielgrzymkę z naszej kaplicy do Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. W Roku św. Józefa – chcemy prosić tego Wielkiego Patrona w intencji budowy naszego kościoła i ofiarodawców. Aby nie zabrakło funduszy i aby nasz kościół został pobudowany w miarę szybko. Chcemy też zabrać wasze intencje, które możemy składać do pudełka umieszczonego  przy wyjściu z kościoła. Zapraszamy na Mszę św. na godz. 5.00 rano – którą rozpoczniemy pielgrzymkę.
  5. We wtorek – 14 września – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze św. o godz. 18.00 i 19.00. Zapraszamy.
  6. W środę – 15 września – wspomnienie NMP Bolesnej. Msze św. o godz. 18.00 i 19.00. Zapraszamy.
  7. W sobotę zbiórka dla ministrantów o godz. 11.00 w kaplicy.
  8. Przyjmujemy zapisy młodzieży, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Zapraszamy młodzież z klas 8 ewentualnie starszą. Pierwsze spotkanie odbędzie się 26 września po Mszy św. o godz. 18.00.
  9. Spotkanie dla dzieci i rodziców, które chcą przygotowywać się i przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii odbędzie się w niedzielę 19 września po Mszy św. o godz. 12.30.
  10. Chcielibyśmy, aby powstał w naszej parafii zespół, który swoim śpiewem ubogaciłby Mszę św. niedzielną o godz. 18.00. Wszystkie chętne osoby grające na różnych instrumentach i śpiewające zapraszamy na spotkanie organizacyjne – w niedzielę 19 września po Mszy św. o godz. 18.00. Wystarczą dobre chęci i pozytywne nastawienie.
  11. Przyjmujemy zapisy osób, które chciałyby się zapisać do II K.Ż.R., także Panów, którzy chcieliby włączyć się do służby liturgicznej Totus Tuus.
  12. Od 1 września – w dni powszednie – dodatkowa Msza św. o godz. 19.00.
  13. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.
  14. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę kościoła w parafii św. Jana Kantego w Legionowie. Ofiarodawców polecamy modlitwie parafian.
  15. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone zostaną na budowę naszego Kościoła.