1. Zapowiedzi:Jakub Gil, kawaler i Natalia Wlizło – oboje z par. tut. – zapowiedź I; Karol Tatar, kawaler i Paulina Pracz, panna oboje z par. tut. –  zapowiedź III,
 2. Dziś III niedziela Wielkiego Postu. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15.
 3. Droga Krzyżowa – w piątki – dla dzieci o godz. 17.15, dla dorosłych – o godz. 18.30. Ok.godz. 19.30 – godzinna Adoracja Krzyża. W kolejne soboty Wielkiego Postu zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. W tym czasie będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
 4. Za tydzień na Mszy św. o godz.11.00 – poświęcenie modlitewników dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św., a po Mszy św. o godz.12.30 – spotkanie formacyjne.
 5. Serdecznie zapraszamy małżeństwa z naszej parafii na kolejne spotkanie dla małżonków z cyklu „Małżeństwo samo się nie zrobi” w niedzielę 19 marca po Mszy św. o godz. 18.00. Temat spotkania: „ Poznaj język, którym mówi twój współmałżonek ?”.
 6. W dniach 29.VI–8.VII.2023 roku organizujemy autokarową pielgrzymkę do Włoch. Zwolniły się 4 miejsca . Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
 7. W związku z dużym zainteresowaniem parafian i gości pielgrzymką do Ziemi Świętej chcemy od 23 – 30 września zorganizować drugą pielgrzymkę do Izraela. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii.
 8. Wszystkich chętnych, posiadających doświadczenie w śpiewie utworów wielogłosowych bez akompaniamentu instrumentów, mogących włączyć się w ten rodzaj śpiewu podczas Triduum Paschalnego zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę – 15 marca, które odbędzie się w kaplicy po ostatniej wieczornej Mszy Św. tj. ok 19.30.
 9. Przy wyjściu z kaplicy są do nabycia świece Caritas na stół wielkanocny.
 10. Dziękujemy rodzinom  i K.Ż.R. p.w. św. Elżbiety i Zachariasza  za ufundowanie okien nr. 15, 20 i 26. Jednocześnie informujemy, że wizualizacja Kościoła z możliwością wybrania okna dostępna jest na stronie internetowej naszej parafii.
 11. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone na budowę kościoła a także za wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne i za comiesięczne  ofiary zebrane z bloku przy  Podskarbińskiej 12.
 12. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1,5% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1,5% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.
 13. Ks. Andrzej głosi rekolekcje wielkopostne w parafii Matki Bożej Królowej Polski w Aninie. Polecamy ten czas modlitwie parafian.
 14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Tygodnika Idziemy.
Skip to content