1. Zapowiedzi przedślubne: Michał Pyzik, kawaler i Katarzyna Banasik, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II.
 2. Porządek Mszy św. w niedziele w czasie wakacji jest następujący: godz. 9.00, 11.00 i 18.00.
 3. Jutro 13 lipca nabożeństwo fatimskie. Po Mszy św. o godz.18.00 –  różaniec, zakończony procesją z figurą M.B. Fatimskiej wokół kaplicy. Prosimy o przyniesienie świec.
 4. We wtorek 14 lipca obchodzić będziemy dzień imienin arcybiskupa seniora Henryka Hosera SAC, którego polecamy modlitwom wiernych.
 5. W czwartek 16 lipca wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. Zapraszamy tego dnia na różaniec na godz. 17.30, który odmówimy w intencji czcicieli Maryi i osób noszących szkaplerz. Tego dnia na Mszy św. o godz. 18.00 będzie możliwość przyjęcia szkaplerza. Osoby chętne prosimy o zapis w zakrystii. Szkaplerze zostały przywiezione z Góry Karmel – w czasie tegorocznej pielgrzymki do Ziemi Świętej.
 6. Trwa peregrynacja relikwii św. Rity. Rodziny, które chcą przyjąć relikwie prosimy o wcześniejszy zapis w zakrystii. Zapisy przyjmujemy po każdej Mszy św.
 7. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po wieczornej Mszy św.
 8. Za tydzień – w niedzielę – po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla osób, które zapisały się na 3–dniową pielgrzymkę na Podlasie. Na spotkaniu będzie możliwość wpłacenia zaliczki w wysokości 200 zł.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
 10. Ks. Andrzej zbiera dziś ofiary na budowę kościoła w parafii św. Karola Boromeusza w Warszawie – Las.  Ofiarodawców polecamy modlitwie parafian.
 11. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy życzymy udanego wypoczynku. W czasie wakacji nie zapominajmy o uczestniczeniu w niedzielnej Mszy św.
 12. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone są na budowę naszego Kościoła. Niech św. Rita wynagrodzi Wam za każdy gest serca. Bóg zapłać.
Skip to content