1. We wtorek 13 lipca nabożeństwo fatimskie. Po Mszy św. o godz. 18.00 –  różaniec, zakończony procesją z figurą M.B. Fatimskiej wokół kaplicy. Prosimy o przyniesienie świec.
  2. W środę 14 lipca obchodzić będziemy dzień imienin arcybiskupa seniora Henryka Hosera SAC, którego polecamy modlitwom wiernych.
  3. W piątek 16 lipca wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. Msze św. tego dnia o godz. 9.00 i 18.00. O godz. 17.30 – różaniec w intencji czcicieli Maryi i osób noszących szkaplerz. Tego dnia na Mszy św. o godz. 9.00 i 18.00 będzie możliwość przyjęcia szkaplerza.
  4. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. o godz.18.00.
  5. Organizujemy 4-dniową pielgrzymkę autokarową. W programie: Łagiewniki, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice z muzeum Jana Pawła II, Zakopane, Krzeptówki, Ludźmierz, Skarżysko – Kamienna. Termin  18 – 21 sierpnia. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii. Liczba miejsc ograniczona.
  6. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku. Pamiętajmy, że od Pana Boga i jego przykazań nie ma wakacji. Nie zapominajmy, o niedzielnej Mszy św. w czasie wakacji. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele – niech to będzie strój godny tego miejsca.
  7. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które w całości przeznaczone są na budowę naszego kościoła. Dziękujemy także parafianom mieszkającym przy ul. Chrzanowskiego 13 i 15  za comiesięczną zbiórkę, a także wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.