1. Zapowiedzi przedślubne: Wojciech Pietrak, kawaler i Katarzyna Łubińska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II; Adrian Nikolas Bucki, kawaler i Aleksandra Michalska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II; Arkadiusz Wójcicki, kawaler z par. Nawrócenia św. Pawła w Warszawie i Dominika Joanna Czajak, panna z par.tut. – zapowiedź II, Krzysztof Smalira, kawaler z par. Narodzenia NMP w Choszcznie i Izabela Turska, panna z par. tut. – zapowiedź I, Kamil Józef Baliszewski, kawaler z par. tut. i Joanna Skwarek, panna z par. św. Jana Chrzciciela w Józefowie–Michalinie –zapowiedźI.
  2. Dziś X Niedziela Zwykła. O godz. 17.30 – nabożeństwo czerwcowe połączone z procesją eucharystyczną. W tym tygodniu nabożeństwo czerwcowe połączone z procesją o godz.18.30. Serdecznie zapraszamy.
  3. We wtorek – 13 czerwca – nabożeństwo fatimskie. Po Mszy św. o godz.18.00 – nabożeństwo czerwcowe oraz różaniec, zakończony procesją z figurą M.B. Fatimskiej wokół kaplicy. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz.19.00.
  4. W czwartek – 15 czerwca – zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po procesji poświęcenie wianków.
  5. W piątek – 16 czerwca – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Uroczysta Msza św. o godz. 18.00. Tego dnia udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy publicznie odmówią akt – O Jezu najsłodszy. W tym dniu nie ma postu.
  6. W sobotę – 17 czerwca – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  7. Za tydzień w niedzielę – 18 czerwca – odbędzie się piknik rodzinny na placu przy kościelnym w związku zakończeniem roku duszpasterskiego . W tą niedzielę Msza św. dla dzieci będzie wyjątkowo o godz.12.30. Będzie to również Msza św. dziękczynna w rocznicę święceń kapłańskich naszych księży. Planujemy wiele atrakcji dla dzieci. Szczegóły na plakacie. Prosimy tego dnia, aby na Mszę św. przyjść pieszo bo nie będzie możliwości zaparkowania na placu przed kaplicą.
  8. Już dziś informujemy, że I Komunia św. w naszej parafii w przyszłym roku odbędzie się w sobotę 11 maja.
  9. Za tydzień po Mszy św. o godz. 18.00 – spotkanie dla Kandydatów do Bierzmowania.
  10. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim Osobom, które zaangażowały się w przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała. A także dziękujemy Parafianom i Gościom za liczny udział w procesji.
  11. Dziękujemy  2 rodzinom za kolejne wpłaty na rozety nr. 11 i 24.  Do tej pory wpłacono 11.300 zł. W związku z dużym kosztem zakupu rozet prosimy osoby chętne o wspólne ufundowanie tych dwóch rozet. Dziękujemy także dwom Paniom za ufundowanie krzyża, który zostanie umieszczony na dzwonnicy. Pozostał jeszcze jeden krzyż, który będzie na dachu kościoła. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone są na budowę naszego kościoła.
  12. Za tydzień zbiórka do puszek na utrzymanie parafii św. Augustyna w Sierra Leone w Afryce.
  13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.