1. Zapowiedzi przedślubne: Marek Ksoń, kawaler z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Poznaniu i Maria Bramska, panna z par. tut. – zapowiedź II. 
 2. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 – spotkanie dla rodziców dziewczynek należących do bielanek i scholanek. Dziś także po każdej Mszy św. odbywa się zbiórka do puszek na Seminarium  naszej diecezji.
 3. W środę 13 września – nabożeństwo fatimskie. Po Mszy św. o godz. 18.00 – różaniec, zakończony procesją z figurą M.B. Fatimskiej wokół kaplicy.  Nie będzie Mszy św. o godz. 19.00.
 4. W czwartek – 14 września – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Tego dnia prosimy o przyniesienie Krzyży, które na co dzień są powieszone na ścianie naszego mieszkania. Msze św. o godz. 18.00 i 19.00. Zapraszamy.
 5. Spotkanie dla dzieci i rodziców, które chcą przygotowywać się i przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii odbędzie się w niedzielę 24 września o godz. 10.15. Spotkanie zakończymy wspólnym uczestnictwem we Mszy św. o godz. 11.00.
 6. Przyjmujemy zapisy młodzieży, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Zapraszamy młodzież z klas 8 ewentualnie starszą. Pierwsze spotkanie odbędzie się 8 października po Mszy św. o godz. 18.00.
 7. W naszej parafii chcemy, aby powstał kolejny krąg Domowego Kościoła. Zapisy w zakrystii. Spotkanie organizacyjne dnia 30 września o godz. 15.00 w naszej kaplicy.
 8. W naszej parafii będą odbywały się Warsztaty dla rodziców „DOM – Dom Mocnych Więzi”, które skierowane są do rodziców, którzy chcą nauczyć się jak zbudować trwałe więzi z dziećmi. Warsztaty opierają się o 2 główne filary budujące fundament domu rodzinnego: afirmację uczuć i bezwarunkową akceptację oraz 3 ścian zbudowanych z doceniania, okazywania czułości i ofiarowania czasu. Warsztaty odnoszą się do chrześcijańskich wartości i skierowane są do katolickich rodziców. Warsztaty są projektem składającym się z 7 stacjonarnych spotkań odbywających się co tydzień w sobotę – w Centrum Paca w godz. 14.00 -16.00. Pierwsze spotkanie 7 października. Zapisy poprzez formularz znajdujący się na facebooku naszej parafii.
 9. Przyjmujemy zgłoszenia osób, które chcą utworzyć kolejną Rodzinną Różę Różańcową w naszej parafii. Mogą do niej należeć całe rodziny, małżeństwa, pojedyncze osoby. Jedną różę tworzy 20 osób, które codziennie odmawiają jeden dziesiątek różańca. Zapisy w zakrystii.
 10. W tym tygodniu 13 września – w środę – odbędzie się spotkanie z cyklu Qulturalne Bierzmowanie w Centrum Promocji Kultury przy ul. Podskarbińskiej 2. Spotkanie jest obowiązkowe dla kandydatów do Bierzmowania, ale zapraszamy także młodzież, która chce wziąć udział w tym wydarzeniu. W programie występ zespołu „dla Tego”, prezentacja grup parafialnych, świadectwa, agapa. Zbiórka o godz.18.40 – przy Biedronce.
 11. W sobotę wyruszamy z grupą parafian na pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Zbiórka o godz.3. 30 rano na Lotnisku Okęcie przy kaplicy. Można złożyć intencje na Msze św. które będziemy odprawiali w ważnych dla nas chrześcijan miejscach.
 12. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę naszego Kościoła w parafii św. Karola Boromeusza w Warszawie. Ofiarodawców powierzamy modlitwie parafian.
 13. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone zostaną na budowę naszego Kościoła.
 14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.
Skip to content