1. Zapowiedzi przedślubne: Grzegorz Zawadzki, kawaler i Dominika Ostrysz, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II, Adam Maciej Marczak, kawaler i Katarzyna Justyna Łukasik, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. W środę 13 lipca –  nabożeństwo fatimskie. Po Mszy św. o godz.18.00 –  różaniec, zakończony procesją z figurą M.B. Fatimskiej wokół kaplicy.  Nie będzie Mszy św. o godz.19.00.
  3.
  4. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku. Pamiętajmy, że od Pana Boga i jego przykazań nie ma wakacji. Nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św.
  5. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone są na budowę naszego Kościoła, a także parafianom mieszkającym przy ul. Stanisławowskiej 7 za comiesięczną zbiórkę, a także za ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne i przyniesione indywidualnie do zakrystii.. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.