1. Zapowiedzi przedślubne: Michał Grzegorz Sitarz, kawaler i Aleksandra Barbara Grabowska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II; Paweł Cichocki, kawaler z par. św. Stanisława w Nowych Załubicach i Marta Jadwiga Szawarska, panna z par. tut. – zapowiedź II.
 2. Dziś XXVIII niedziela zwykła –  na Mszy św. o godz. 11.00 – przyjęcie pierwszego  w naszej parafii Kółka Różańcowego modlitwy rodziców za dzieci. Różaniec o godz.17.15. Po Mszy św. o godz. 18.00 – pierwsze spotkanie dla młodzieży pragnącej rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy młodzież z klas 8 i  starszą.
 3. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 18.30. Dla dzieci dodatkowo – w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 17.15, a w niedzielę – o godz.17.15.
 4. W najbliższy wtorek o godz. 19.30 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania – grupa starsza.
 5. W czwartek – 13 października – ostatni Dzień Fatimski. Po Mszy św. o godz. 18.00 – różaniec zakończony procesją z Figurą M.B. Fatimskiej. Prosimy o przyniesienie świec na procesję.
 6. W najbliższy piątek – 14 października – przypada Dzień Komisji Edukacji Narodowej tzw. Dzień Nauczyciela. Tego dnia zapraszamy wszystkich nauczycieli, wychowawców, katechetów i pracowników oświaty na Mszę św. o godz. 18.00 i modlitwę różańcową.
 7. Za tydzień w niedzielę o godz. 30 – spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
 8. W niedzielę 16 października będziemy przeżywali XXII Dzień Papieski pod hasłem „Blask Prawdy”. Tego dnia na Mszach  św. o godz. 9.00, 11,00, 12.30 i 18,00 przedstawiciele Różańcowych Róż Rodzinnych będą składali krótkie  świadectwo i zachęcali  do modlitwy różańcowej. Zapraszamy chętne  małżeństwa lub pojedyncze osoby do udziału w Rodzinnych Różach Różańcowych, w których modlimy się za żony, mężów, dzieci i chrześniaków.
 9. Serdecznie zapraszamy małżeństwa z naszej parafii na kolejne spotkanie dla małżonków z cyklu „Małżeństwo samo się nie zrobi” w niedzielę 16 października po Mszy św. o godz. 18.00. Temat spotkania: „Jak modlić się w małżeństwie?”. Spotkanie zakończy się zawierzeniem naszych małżeństw i rodzin Maryi.
 10. Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 27.II – 6.III.2023 roku. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii. Liczba miejsc ograniczona.
 1. W naszej parafii Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszach św. wieczornych.
 2. Kaplica otwarta jest codziennie od godz. 9.00. Zachęcamy do indywidualnej modlitwy.
 3. Przypominamy, że trwa peregrynacja relikwii św. Rity. Rodziny chętne gościć relikwie w swoim mieszkaniu przez 24 godziny, proszone są o ustalenie dogodnego terminu.
 4. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone są na budowę naszego kościoła.
 5. Komendant Rejonowy Policji apeluje do mieszkańców Warszawy, zwłaszcza osób starszych o ostrożność i czujność w związku z wzmożonymi próbami wyłudzania pieniędzy metodą na wnuczka, policjanta lub prokuratora.
 6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
Skip to content