1. Zapowiedzi przedślubne: Bartosz Wodecki, kawaler z par. tut. i Monika Maria Goszczycka, panna z par. św. Maksymiliana Kolbe w Płońsku – zapowiedź I; Mateusz Turos, kawaler i Marta Krysiak, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Nabożeństwo czerwcowe wyjątkowo dziś po Mszy św. o godz.9.00. O  12.30 – Msza św. na zakończenie roku duszpasterskiego po której  zapraszamy wszystkich na piknik rodzinny. W tym roku chcemy, aby dochód z festynu zasilił budowę kościoła. Wszystkie atrakcje dla dzieci będą darmowe, natomiast na strefę gastronomiczną będzie można nabywać żetony. Przez cały dzień po każdej Mszy św. i w czasie trwania festynu można nabywać kupny na Wielką Zabawę Parafialną  w kategorii dzieci i dorośli. Finał zabawy  na zakończenie festynu ok. godz.16.30. Do wygrania będzie m.in. w kategorii dzieci: ogromny zestaw Lego, hulajnogi, smartwatche; w kategorii dorosłych: parafialna pielgrzymka do Cascii w  Roku Jubileuszowym, odkurzacz bezprzewodowy, żelazko ze stacją parową, ekspres ciśnieniowy i wiele innych atrakcyjnych nagród.
  3. W czwartek – 13 czerwca – nabożeństwo fatimskie. Po Mszy św. o godz.18.00 – nabożeństwo czerwcowe oraz różaniec, zakończony procesją z figurą M.B. Fatimskiej wokół kaplicy. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz.19.00.
  4. Zachęcamy wszystkich parafian i gości, aby naszym Ojcom z okazji ich zbliżającego się święta podarować „Telegram do św. Józefa”, czyli 23 czerwca w intencji zgłoszonych Ojców odmówimy Koronkę i Litanię do św. Józefa o godz. 16.30 oraz zostanie odprawiona w Ich intencji Msza św. o godz. 18.00. Telegramy wyłożone są na stoliku przy wyjściu z kaplicy. Ofiara za wysłanie telegramu jest dobrowolna.
  5. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone są na budowę naszego kościoła, a także za wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.