1. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 – spotkanie dla młodzieży, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania. Na pierwsze spotkanie młodzież przychodzi razem z rodzicami.
 2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 18.30, w niedzielę – o godz. 17.15. Dla dzieci dodatkowo – w środę, czwartek i piątek o godz. 17.15.
 3. W piątek – 13 października – ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Po Mszy św. o godz. 18.00 – różaniec, zakończony procesją z figurą M.B. Fatimskiej wokół kaplicy. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 19.00.
 4. W niedzielę 15 października będziemy przeżywali XXIII Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II – Cywilizacja życia”. Tego dnia po Mszach św. Bielanki, Ministranci i Scholanki wraz z rodzicami będą rozprowadzali kremówki. Zebrane przy tej okazji ofiary będą przeznaczone na majowy wyjazd dla dzieci. Tego dnia także po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 5. W sobotę 14 października na Mszy św. o godz. 10.00 w Katedrze Warszawsko–Praskiej odbędzie się obrzęd błogosławieństwa do pełnienia posługi lektora i ceremoniarza. Z naszej parafii promocję otrzymają: ministrant Szymon Pich i lektor Wojciech Kulawiak. Zachęcamy do wzięcia udziału w uroczystości.
 6. Za tydzień, w niedzielę, Msza św. o godz. 11.00 z udziałem dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Spotkanie o godz. 13.30 – dla rodziców i dzieci .  Po Mszy św.  o godz. 18.00 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania – grupa starsza.
 7. Już dziś informujemy, że w dniach 22 i 23 października odbędzie się I historyczna wizytacja kanoniczna w naszej parafii, którą przeprowadzi Ks. Biskup Romuald Kamiński – Ordynariusz naszej diecezji. Szczegóły na temat wizytacji za tydzień.
 8. Od dzisiejszej niedzieli na stoliku przy wyjściu z kaplicy wyłożone są kartki na wypominki jednorazowe, oktawialne i roczne.
 9. Istnieje już możliwość zamawiania intencji na przyszły rok 2024.
 10. Kaplica otwarta jest codziennie od godz. 9.00. Zachęcamy do indywidualnej modlitwy.
 11. Przypominamy, że trwa peregrynacja relikwii św. Rity.  Rodziny chętne gościć relikwie w swoim mieszkaniu przez 24 godziny, proszone są o ustalenie dogodnego terminu.
 12. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone są na budowę naszego Kościoła.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.
Skip to content