1. Dziś I Niedziela miesiąca. O godz. 17.30 – Nabożeństwo Eucharystyczne. Po Mszy św. o godz. 18.00 – spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
  2. Dziś przypada także dzień imienin Pasterza Diecezji Księdza Biskupa Romualda Kamińskiego, którego polecamy modlitwie parafian.
  3. W tym tygodniu w czwartek 11 lutego przypada Święto Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.
  4. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę naszego kościoła w parafii Narodzenia Pańskiego na Witolinie. Ofiarodawców polecamy modlitwie parafian.
  5. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty. Kartki z numerem KRS są na stoliku przy wyjściu z kaplicy.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
  7. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca – taca na budowę kościoła.
  8. Bardzo dziękujemy Rodzinom, które w minionym tygodniu wzięły udział we Mszy św. o godz. 19.00 w ramach Wizyty Duszpasterskiej mieszkających przy ul. Podskarbińskiej 21, 21 A, 26; ul. Chrzanowskiego 14 i 16, ul. Siennickiej 27 i 27A. Dziękujemy za liczny udział  i wielką otwartość serca przy składaniu ofiar kolędowych. Dziękujemy także za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto.