1. Zapowiedzi przedślubne: Damian Łukasz Lejman, kawaler z par. M.B. Fatimskiej w Mistowie i Marcelina Sara Lalewicz, panna z par. tut. – zapowiedź II; Paweł Jurczykowski, kawaler z par. Najświętszego Serca Jezusowego w Ełku i Gabriela Arciszewska, panna z par. tut. – zapowiedź II; Daniel Sebastian Tomaszewski, kawaler z par. św. Trójcy w Kołbieli i Diana Szwagrzak, panna z par. tut. – zapowiedź II.
  2. Dziś I niedziela miesiąca . Po Mszy św. o godz. 12.30 – nabożeństwo eucharystyczne.
  3. W sobotę 13 lipca – nabożeństwo fatimskie. Po Mszy św. o godz. 18.00 –  różaniec, zakończony procesją z figurą M.B. Fatimskiej wokół kaplicy.  Nie będzie Mszy św. o godz.19.00.
  4. 13 lipca udajemy się z pielgrzymką parafialną do Fatimy. Zbiórka o godz. 9.50 przed kaplicą na lotnisku Okęcie. Będziemy sprawowali Msze św. w miejscu objawień fatimskich. Do zakrystii można przynosić intencje, które dołączymy do Mszy św. Zbiorowej.
  5. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca – taca na budowę Kościoła.
  6. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na budowę naszego kościoła. Dziękujemy także mieszkańcom bloków przy ul. Chrzanowskiego 13 i 15 za comiesięczną zbiórkę. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  7. Naszym parafianom i gościom udającym się na wakacyjny wypoczynek życzymy wspaniałych okoliczności do odnowienia sił fizycznych i zatroskania się o umocnienie duchowe przez niedzielną Eucharystię i codzienną modlitwę.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.
Skip to content