1. Zapowiedzi przedślubne: Michał Orliński, kawaler i Julia Kowalczyk, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego oraz święto patronalne Caritas. Warto wspomnieć o szczególnej łasce jaką Pan Jezus obiecał: „Kto w tym dniu przystąpi do źródeł Życia, ten dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar”. O godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i dodatkowa Msza św. Zbiorowa. Intencje możemy przynosić do zakrystii. Dziś udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy odmówią Koronkę do Miłosierdzia Bożego w kościele lub kaplicy.  Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na dzieła Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej.
  3. Jutro będziemy obchodzili, przeniesioną z 25 marca, uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
  4. W dniach 2 – 9 lipca organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Są jeszcze 4 wolne miejsca. Zainteresowanych zapraszamy do zakrystii.
  5. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Chrzanowskiego 13 i 15 za comiesięczną zbiórkę, a także ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  6. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca – taca przeznaczona będzie na budowę naszego kościoła.
  7. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1,5% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1,5% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.
Skip to content