1. Zapowiedzi przedślubne: Tomasz Marcin Kania, kawaler i Agnieszka Dymińska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II; Karol Aneszko, kawaler i Katarzyna Marzec, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź   
 2. Dziś I niedziela miesiąca . Po mszy św. o godz. 12.30 – Nabożeństwo Eucharystyczne.
 3. W naszej wspólnocie parafialnej przez dwa tygodnie posługę pełni ks. Marcin Malinowski – neoprezbiter, którego serdecznie witamy. 15 sierpnia – w Uroczystość Wniebowzięcia NMP ks. Marcin po każdej Mszy św. udzieli Błogosławieństwa Prymicyjnego, z którym wiąże się łaska odpustu.
 4. Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca zapraszamy na różaniec o godz. 17:15, który ofiarujemy w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
 5. Łączymy się z pielgrzymującymi w tych dniach na Jasną Górę. Towarzyszmy duchowo Pielgrzymom i zanośmy do Matki Bożej Królowej Polski wszystkie nasze sprawy narodowe, rodzinne i osobiste.
 6. W niedzielę – 13 sierpnia –  Dzień Fatimski. Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na różaniec zakończony procesją z figurą M.B. Fatimskiej wokół kaplicy. Prosimy o przyniesienie świec.
 7. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca – taca na budowę Kościoła.
 8. W tym tygodniu oraz w przyszłą niedzielę o godz. 7.30 są wolne intencje. Możemy po Mszy św. zamówić je w zakrystii.
 9. W tym tygodniu, w dni powszednie, spowiedź św. tylko 15 minut przed Mszą św. o godz. 18.00
 10. Pragniemy z radością poinformować, że w tym tygodniu udało się zamontować pierwsze okna w naszym kościele. Dziękujemy rodzinom za kolejne wpłaty na ostatnią rozetę nr. 24. Do tej pory wpłacono 13200 zł. W związku z dużym kosztem zakupu tej rozety prosimy osoby chętne o wspólne ufundowanie. Dziękujemy za wszystkie  ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne na budowę naszego Kościoła. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
 11. Wszystkim udającym się na wakacyjny wypoczynek życzymy wspaniałych okoliczności do odnowienia sił fizycznych i zatroskania się o umocnienie duchowe przez niedzielną Eucharystię i codzienną modlitwę.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.
Skip to content