1. Dziś I niedziela miesiąca – nabożeństwo eucharystyczne o godz. 17.30. Jest to także Dzień Modlitwy i Pomocy Kościołowi na Wschodzie. W całej Polsce odbywa się zbiórka do puszek na ten cel. Dziś o godz. 12.30 transmisja Mszy św. on-line.
 2. Dziś na Mszę św. na godz. 18.00 zapraszamy młodzież, która rozpoczęła przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
 3. Roraty codziennie o godz.6.30. Dzieci zapraszamy w sposób szczególny w poniedziałki, środy i piątki. Jutro Mszę św. roratnią odprawi Ks. Biskup Romuald Kamiński – ordynariusz naszej diecezji. Zachęcamy do licznego udziału.
 4. Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca – o godz. 17.30 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
 5. We wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. O godz. 12.00 – Godzina Łaski – Msza św. Zbiorowa oraz różaniec. Intencje na Mszę św. i różaniec możemy składać dziś lub we wtorek zakrystii.
 6. Za tydzień w niedzielę o godz. 12.30 – Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. z obrzędem poświęcenia medalików. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.
 7. W przyszłą niedzielę rozpoczną się rekolekcje adwentowe, które będzie głosił o. Roman Zając, potrwają one do wtorku włącznie. Szczegółowy program podamy za tydzień.
 8. W kolejne soboty adwentowe zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do wieczornej Mszy świętej. W tym czasie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
 9. Przy wyjściu z kaplicy do nabycia świece Caritas, opłatki oraz sianko na stół wigilijny. Ofiary składane przy okazji zakupu sianka chcemy przeznaczyć na uszycie strojów liturgicznych dla Bielanek.
 10. Kaplica jest otwarta w dni powszednie od godz. 9.00, a w niedzielę do Mszy św. wieczornej. Zachęcamy do osobistej modlitwy.
 11. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca – taca na budowę naszego Kościoła.
 12. Dziękujemy za  ofiary składane na budowę kościoła, za wpłaty na konto parafialne i składane indywidualnie w zakrystii. Przypominamy, że darowiznę na cele kultu religijnego można odliczyć od podstawy podatkowej.
 13. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę naszego kościoła w parafii Nawrócenia św. Pawła w Warszawie.
 14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
Skip to content