1. Dziś I niedziela miesiąca – o godz. 17.30 – nabożeństwo eucharystyczne połączone z kolejnym dniem Nowenny przed Beatyfikacją kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej. W dni powszednie – nowenna po Mszy św. o godz.18.00.
  2. Jutro I poniedziałek miesiąca – o godz. 17.15 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
  3. W środę 08 września Święto Narodzenia NMP. Zapraszamy na różaniec o godz. 17.15 oraz Mszę św. wieczorną.
  4. Spotkanie dla dzieci i rodziców, które chcą przygotowywać się i przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii odbędzie się w niedzielę 19 września po Mszy św. o godz. 12.30.
  5. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania – w niedzielę 12 września o godz. 18.00.
  6. Przyjmujemy zapisy młodzieży, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Zapraszamy młodzież z klas 8 ewentualnie starszą. Pierwsze spotkanie odbędzie się 26 września po Mszy św. o godz. 18.00.
  7. Pani Katechetka Marta organizuje wyjazd na V Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci w Niepokalanowie, które odbędzie się w najbliższą sobotę 11 września. Zapisy dzieci i rodzin w zakrystii. Wyjazd spod kaplicy o godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy.
  8. Chcielibyśmy, aby powstał w naszej parafii zespół, który swoim śpiewem ubogaciłby Mszę św. niedzielną o godz. 18.00. Wszystkie chętne osoby grające na różnych instrumentach i śpiewające zapraszamy na spotkanie organizacyjne – w niedzielę 19 września po Mszy św. o godz. 18.00. Wystarczą dobre chęci i pozytywne nastawienie.
  9. Przyjmujemy zapisy osób, które chciałyby się zapisać do II K.Ż.R., także Panów, którzy chcieliby włączyć się do służby liturgicznej Totus Tuus.
  10. W poniedziałek 13 września pragniemy wyruszyć pieszo z naszej kaplicy do Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. W Roku św. Józefa – chcemy prosić tego Wielkiego Patrona w intencji budowy naszego kościoła i ofiarodawców. Aby nie zabrakło funduszy i aby nasz kościół został pobudowany w miarę szybko. Chcemy też zabrać wasze intencje, które możemy składać do pudełka umieszczonego przy wyjściu z kościoła. Już dziś zapraszamy na Mszę św. na godz. 5.00 rano – którą rozpoczniemy pielgrzymkę.
  11. Od 1 września – w dni powszednie – dodatkowa Msza św. o godz. 19.00.
  12. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.
  13. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca – ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na budowę naszego kościoła.
  14. W sobotę 11 września będzie miało miejsce w Warszawie widowisko historyczne zatytułowane „Orszak Dziejów”, mające na celu upamiętnienie wielkich Polaków na przestrzeni dziejów od Mieszka I do Jana Pawła II, ze szczególnym uwzględnieniem Prymasa Tysiąclecia. W programie jest przemarsz postaci historycznych oraz spektakl o Stefanie Kard. Wyszyńskim, przybliżający jego postać oraz nauczanie, w tym szczególnie ABC Społecznej Krucjaty Miłości. Początek godz. 16.00 przy pomniku Kardynała Wyszyńskiego na Krakowskim Przedmieściu, zakończenie na Placu Zamkowym.
  15. Dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła, za wpłaty na konto parafialne i za te składane indywidualnie w zakrystii. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  16. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.