1. Zapowiedzi przedślubne: Tomasz Jan Decyk, kawaler i Monika Harmułowicz, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II.
  2. Dziś I niedziela miesiącapo Mszy św. o godz. 12.30 – nabożeństwo eucharystyczne. Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach oktawialnych do środy włącznie o godz. 17.15, a o godz. 18.00 – Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek z okazji dnia solidarności z kościołem prześladowanym. W tym roku zebrane ofiary przeznaczone będą dla chrześcijan mieszkających na Bliskim Wschodzie.
  3. W czwartek przypada Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Msze św. o godz. 18.00 i 19.00.
  4. W sobotę 11 listopada obchodzić będziemy 105 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Msze św. o godz. 18.00 i 19.00.
  5. W tym roku Wizyta Duszpasterska zwana Kolędą będzie odbywała się na zaproszenia. Rodziny, które w ubiegłym roku zgłosiły chęć przyjęcia księdza po kolędzie, nie muszą czynić tego co roku, ponieważ zostały wpisane na stałą listę kolędową. Nowi Parafianie oraz Rodziny, które nie zgłaszały chęci udziału w ubiegłym roku proszone są o przesłanie zaproszenia. Można uczynić to drogą mailową (kancelaria@parafiaswrity.pl), telefonicznie (694 749 308 przez sms), przez formularz zgłoszeniowy ze strony parafialnej lub osobiście w zakrystii. Zgłoszenia przyjmujemy do 26 listopada. Wizytę duszpasterską rozpoczniemy w poniedziałek 27 listopada. Harmonogram wizyty duszpasterskiej zostanie podany w niedzielę 26 listopada.
  6. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę naszego Kościoła w parafii św. Karola Boromeusza w Warszawie – Las. Ofiarodawców polecamy modlitwie parafian.
  7. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca – taca przeznaczona będzie na budowę naszego kościoła.
  8. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na budowę kościoła.
Skip to content