1. Zapowiedzi przedślubne: Piotr Brzozowski, kawaler i Maria Dawidowicz, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II; Łukasz Tadeusz Wiśniowski, kawaler i Paulina Sobolewska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II; Piotr Godlewski, kawaler i Marlena Słomska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I; Jakub Wilusz, kawaler z par. tut. i Aneta Katarzyna Wróbel, panna z par. św. Józefa Kalasancjusza w Rzeszowie – zapowiedź I; Adrian Sebastian Borkowski, kawaler i Natalia Aleksandrowicz, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
 2. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego,  która kończy okres wielkanocny, a wraz z nim czas Komunii św. wielkanocnej. W czasie  Mszy św. o godz.11.00 – odbędzie się montaż słowno – muzyczny z okazji Dnia Mamy i Taty, który przygotowała pani katechetka Marta wraz z Bielankami. Dziś o godz. 17.30 – nabożeństwo czerwcowe, w tygodniu po Mszy św. o godz.18.00.
 3. Jutro drugi dzień tzw. Zielonych Świąt – Święto Maryi Matki Kościoła. Msze św. o godz. 18.00 i 19.00. O godz.17.15 – różaniec za zmarłych.
 4. W czwartek 9 czerwca Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. O godz.17.15 – różaniec w intencji powołań.
 5. Dziękujemy wszystkim Osobom, które przygotowały wczorajsze czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, a także dziękujemy za liczny udział w ostatnim nabożeństwie majowym przy Kapliczce.
 6. W maju i czerwcu Kapłani przeżywają swoje rocznice święceń kapłańskich. W tym roku chcemy wspólnie dziękować Bogu za dar kapłaństwa. Zapraszamy na Mszę św. dziękczynną  w 19 rocznicę święceń Ks. Andrzeja, w 18 rocznicę ks. Rafała i 23 rocznicę o. Romana. Msza św. odbędzie się za tydzień – w niedzielę 12 czerwca o godz.12.30.
 7. Już dziś informujemy, że I Komunia św. w naszej parafii w przyszłym roku odbędzie się w sobotę 13 maja.
 8. Organizujemy 4-dniową pielgrzymkę autokarową. W programie: Łagiewniki, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice, Zakopane, Krzeptówki, Ludźmierz, Skarżysko – Kamienna. Termin 6 – 9 lipca. Zapisy w zakrystii. Liczba miejsc ograniczona.
 9. Ks. Andrzej głosi dziś kazania i zbiera ofiary na budowę naszego kościoła w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Saskiej Kępie.
 10. Dziś  zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
 11. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca – taca przeznaczona będzie na budowę naszego kościoła.
 12. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na budowę naszego Kościoła w zakrystii, a także wpłacone na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
Skip to content