1. Zapowiedzi przedślubne: Piotr Makowski, kawaler i Agata Makowska z d. Jaszczuk, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II.
 2. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla dziewczynek, które chciałyby się zapisać do Bielanek, a po Mszy św. o godz. 18.00 próba przed Obecność obowiązkowa.
 3. Jutro w czasie różańca – modlitwa wypominkowa za zmarłych.
 4. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30. Dzieci w sposób szczególny zapraszamy na różaniec w poniedziałek, środę i piątek.
 5. W najbliższą środę – 7 października – we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej nastąpi uroczyste przyjęcie członków do pierwszego Kółka Żywego Różańca w naszej parafii. Zachęcamy także kolejne osoby do zapisywania się, aby można było utworzyć kolejne K.Ż.R.
 6. Kolejne spotkanie na temat Biblia w Codzienności odbędzie się w najbliższy czwartek, rozpocznie się Mszą św. o godz.18.00.
 7. W najbliższą sobotę 10 października o godz. 11.00 spotkanie dla ministrantów. Tego dnia także jeden z naszych ministrantów w katedrze warszawsko–praskiej przyjmie posługę lektora.
 8. W najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 – poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się w naszej parafii do I Komunii św.
 9. Przyjmujemy zapisy młodzieży, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania w naszej parafii.
 10. Od dzisiejszej niedzieli przyjmujemy intencje na przyszły rok 2021.
 11. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na budowę naszego kościoła. Dziękujemy parafianom z bloków  przy ul. Chrzanowskiego 13, Chrzanowskiego 15, Kickiego 1, Siennicka 23 za miesięczną zbiórkę. Dziękujemy także za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto jak i przynoszone indywidualnie do zakrystii.  Dziękujemy także wczorajszym Pielgrzymom za zebrane ofiary na budowę kościoła w wysokości 1550 zł. Niech św. Rita wynagrodzi Wam za każdy gest serca. Bóg zapłać.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
Skip to content