1. Zapowiedzi przedślubne: Tobiasz Falkiewicz, kawaler z par. tut. i Ewa Kopeć, panna z par. św. Augustyna w Warszawie – zapowiedź II.
  2. Dziś Niedziela Wielkanocna. Msze Św. o godz. 9.00, 11.00, 12:30 i 18:00. Nie ma Mszy św. o godz.7.30. O godz. 17.30 dziś i przez cały tydzień Nowenna do Miłosierdzia Bożego.
  3. Jutro Poniedziałek Wielkanocy – drugi dzień Świąt. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Taca w tym dniu przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  4. W najbliższy piątek, z racji oktawy Wielkanocy, można spożywać pokarmy mięsne.
  5. W przyszłą niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego. Zostało ono ustanowione z mocy samego Jezusa, który za pośrednictwem św. Siostry Faustyny polecił obchodzenie święta Miłosierdzia w pierwszą niedzielę po Wielkanocy. Warto też wspomnieć o szczególnej łasce jaką Pan Jezus obiecał: „Kto w tym dniu przystąpi do źródeł Życia, ten dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar”. O godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i dodatkowa Msza św. Zbiorowa. Intencje możemy przynosić do zakrystii.
  6. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i godnego przeżycia Triduum Paschalnego. Dziękujemy Rafałowi, pani Organistce Ani, lektorom, ministrantom, bielankom, wszystkim, którzy włączyli się w przebieg Liturgii Triduum Paschalnego, dziękujemy pani Magdzie Jabłeckiej za wystrój kaplicy. Dziękujemy Paniom za dbanie o czystość w naszej kaplicy, za wszelką pomoc i dobroć otrzymywaną z Waszych rąk.
  7. Taca w przyszłą niedzielę na budowę naszego Kościoła.