1. Dziś III Niedziela Wielkiego Postu. Po Mszy św. o godz. 12.30 – nabożeństwo eucharystyczne. O godz. 17.15 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
 2. Zachęcamy do udziału w parafialnych nabożeństwach wielkopostnych. Drogi Krzyżowe – w piątki – dla dzieci o godz. 17.15, dla dorosłych – o godz. 18.30. O godz. 19.30 – godzinna Adoracja Krzyża. Już dziś informujemy, że rekolekcje w naszej parafii rozpoczną się w V niedzielę Wielkiego Postu.
 3. Jutro I poniedziałek miesiąca – o godz. 17.15 – modlitwa za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
 4. Z racji I czwartku – o godz. 17.45 – nabożeństwo do św. Józefa. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy służbę liturgiczną wraz z rodzicami.
 5. W najbliższym tygodniu 08 marca przypada dzień urodzin Ks. Proboszcza Andrzeja. Na Mszę urodzinową w intencji Jubilata zapraszamy w najbliższą niedzielę o godz. 12.30.
 6. W kolejne soboty Wielkiego Postu zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. W tym czasie jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
 7. W piątek – przed Niedzielą Palmową – 22 marca o godz. 19.00 chcemy zorganizować Drogę Krzyżową ulicami naszej parafii. Prosimy o zgłaszanie się Osób, które chciałyby przygotować rozważania wybranej stacji Drogi Krzyżowej.
 8. Wzorem poprzednich lat chcielibyśmy, aby od zakończenia Mszy Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek do rozpoczęcia Mszy św. Wigilii Paschalnej w Wielką Sobotę trwała nieustanna Adoracja Najświętszego Sakramentu w Ciemnicy i przy Grobie Pana Jezusa. Osoby chętne prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
 9. W czasie wakacji organizujemy   dwa wyjazdy dla dzieci i młodzieży w następujących terminach: 29.VI. – 7 VII. – obóz w Karkonoszach; 13.VII – 22.VII. – obóz na Mazurach z „Angielskim pod żaglami”. Szczegóły i zapisy u p. Moniki Kulawiak. ( tel. 506 825 338).
 10. Dziękujemy za wszystkie ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto jak i złożone indywidualnie w zakrystii, które przeznaczone są na budowę naszego kościoła. Dziękujemy parafianom z ul. Chrzanowskiego 13 i 15 za comiesięczną zbiórkę.
 11. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca – taca na budowę kościoła.
 12. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1,5% swojego podatku. W polu Numer KRSnależy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1,5%należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Tygodnika Idziemy.

 

Skip to content