1. Zapowiedzi przedślubne: Michał Matysiak, kawaler i Agata Modrzewska, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II, Marek Ksoń, kawaler z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Poznaniu i Maria Bramska, panna z par. tut. – zapowiedź I. 
 2. Dziś I niedziela miesiąca – nabożeństwo eucharystyczne po Mszy św. o godz. 12.30. Po każdej Mszy św. odbywa się zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny naszej diecezji.
 3. Jutro I poniedziałek miesiąca – o godz. 17.15 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
 4. W czwartek – 7 września – o godz. 17.45  – nabożeństwo do św. Józefa.
 5. W piątek – 8 września –  Święto Narodzenia NMP. Zapraszamy na różaniec o godz. 17.15. Msze św. o godz. 18.00 i 19.00.
 6. W sobotę zbiórka dla ministrantów o godz. 12.00. Zachęcamy nowych chłopców do zapisu do grona kandydatów na ministrantów.
 7. Spotkanie dla rodziców dziewczynek należących do Liturgicznej Służby Ołtarza czyli bielanek i scholanek odbędzie się za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00. Obecność obowiązkowa.
 8. Spotkanie dla dzieci i rodziców, które chcą przygotowywać się i przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii odbędzie się w niedzielę 24 września o godz. 10.15. Spotkanie zakończymy wspólnym uczestnictwem we Mszy św. o godz. 11.00.
 9. Przyjmujemy zapisy młodzieży, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Zapraszamy młodzież z klas 8 ewentualnie starszą. Pierwsze spotkanie odbędzie się 8 października po Mszy św. o godz. 18.00.
 10. W naszej parafii chcemy, aby powstał  kolejny krąg Domowego Kościoła – gałęzi rodzinnej Ruchu Światło Życie. To grupa 5-6 małżeństw, które spotykają się raz w miesiącu na wspólnym dzieleniu się życiem, modlitwie oraz pogłębianiu relacji z Bogiem i małżonkiem. Zwracamy się do wszystkich sakramentalnych małżonków, którzy pragną pogłębiać wzajemną jedność małżeńską, wychować dzieci w duchu chrześcijańskiej miłości oraz wzrastać w wierze wśród innych małżeństw. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne dnia 30 września o godz. 15.00 w naszej kaplicy. Zapewniona będzie opieka nad dziećmi wokół kaplicy.
 11. Przyjmujemy zgłoszenia osób, które chcą utworzyć kolejną Rodzinną Różę Różańcową w naszej parafii. Mogą do niej należeć całe rodziny, małżeństwa, pojedyncze osoby. Jedną różę tworzy 20 osób, które codziennie odmawiają jeden dziesiątek różańca. Zrób prezent swojej Żonie, Mężowi, Dzieciom i dołącz do Róży Różańcowej. Zapisy w zakrystii.
 12. Za tydzień II niedziela miesiąca – taca na budowę naszego Kościoła.
 13. Dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła, za wpłaty na konto parafialne i za te składane indywidualnie w zakrystii. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
 14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.
Skip to content