1. Zapowiedzi przedślubne: Marcin Lelewski, kawaler z par. tut. i Małgorzata Gorczyńska, panna z par. św. Małgorzaty w Zatorach – zapowiedź II.
 2. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, którą rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Zachęcamy do dołączenia tej intencji do naszych prywatnych modlitw.
 3. Przypominamy, że porządek Mszy św. niedzielnych w naszej parafii do odwołania jest następujący: 7.30, 9.00, 11.00, 12.30, 15.00 i 18.00.
 4. Nabożeństwa majowe w dni powszednie po wieczornej Mszy św., a w niedzielę o godz.17.30.
 5. Jutro – w pierwszy poniedziałek miesiąca – o godz.17.30 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. W tym dniu obchodzimy wspomnienie św. Floriana – patrona naszej diecezji.
 6. W środę o godz. 18.00 Msza św. połączona z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 7. W piątek Uroczystość św. Stanisława – biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.
 8. Kaplica otwarta codziennie w godz. 9.00 – 18.00. Zachęcamy do osobistej modlitwy.
 9. W związku z licznymi pytaniami Parafian odnośnie możliwości chrztu dzieci, informujemy, że jest możliwość udzielenia tego sakramentu wyjątkowo w sobotę lub niedzielę poza Mszą św. po indywidualnym ustaleniu terminu.
 10. Kancelaria parafialna czynna po wieczornej Mszy św.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
 12. Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie materialne udzielane naszej parafii. Dziękujemy za ofiary wpłacane na konto w zastępstwie tacy, oraz ofiary przekazywane na budowę naszego kościoła. Niech św. Rita wynagrodzi Wam za każdy gest serca. Bóg zapłać.
Skip to content