1. Zapowiedzi przedślubne: Grzegorz Zawadzki, kawaler i Dominika Ostrysz, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Dziś I Niedziela Miesiąca –  o godz. 17.30 – nabożeństwo eucharystyczne.
  3. Jutro I poniedziałek miesiąca – o godz. 17.15 – różaniec za zmarłych.
  4. W czwartek – pierwszy miesiąca – o godz. 17.45 – nabożeństwo do św. Józefa.
  5. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca – taca na budowę Kościoła.
  6. Zapraszamy do udziału w tegorocznej XXXIX Praskiej Pielgrzymce Pieszej Pomocników Maryi Matki Kościoła na Jasną Górę, która w tym roku odbędzie się pod hasłem: „Błogosławiony Prymas Wyszyński naszym duchowym ojcem”. Jest to jedyna pielgrzymka z naszej diecezji, która udaje się na Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej obchodzonej w dniu 26 sierpnia. Pielgrzymka rozpocznie się Mszą Świętą 16 sierpnia w Konkatedrze na Kamionku o godz. 6.00. Zapisy będą odbywały się w budynku parafialnym Konkatedry w dniach 7, 14 i 15 sierpnia w godzinach 17.00-19.00. Istnieje również możliwość zgłoszenia chęci uczestnictwa w pielgrzymce przez internet. Szczegółowe informacje na dostępne na plakacie wywieszonym w gablocie.
  7. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku. Pamiętajmy, że od Pana Boga i jego przykazań nie ma wakacji. Nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św.
  8. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Chrzanowskiego 13 i 15 za comiesięczną zbiórkę na budowę naszego kościoła, a także za ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.