1. Zapowiedzi przedślubne: Paweł Michał Gaida, kawaler i Karolina Ewa Roethel, panna  oboje z par. tut. – zapowiedź II, Piotr Małecki, kawaler i Zofia Bartosz, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II, Maciej Bartosz Śledź, kawaler i Paulina Luty, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Dziś I niedziela miesiąca . Po Mszy św. o godz.12.30 – nabożeństwo eucharystyczne.
  3. Jutro I poniedziałek miesiąca. O godz.17.15 – różaniec za zmarłych.
  4. W tym tygodniu I piątek miesiąca: – w I piątek – w okresie wakacyjnym nie będzie Mszy św. o godz.15.00.Spowiedź w tym dniu tylko przed Mszą od godz.17.30. – do 18.00.
  1. W tym tygodniu spowiedź św. tylko 10 minut przed Mszą św. o godz. 18.00
  2. Dziękujemy rodzinie  za wpłatę na rozety nr. 11 i 24.  Do tej pory wpłacono 34.300 zł. W związku z dużym kosztem zakupu rozet prosimy osoby chętne o wspólne ufundowanie tych dwóch rozet.
  3. Dziękujemy parafianom mieszkającym przy ul. Chrzanowskiego 13 i 15 za comiesięczną zbiórkę, a także wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  4. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca – taca na budowę Kościoła.
  5. Pielgrzymi wraz ks. Andrzejem i Ks. Rafałem od dziś przebywają w Sanktuarium św. Rity w Cascii. Tam odprawią 3 Msze św. w intencji Parafian i wszystkich Dobroczyńców budowy Kościoła. Polecają wszystkie nasze intencje i bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiają. 
  6. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku. Nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.
Skip to content