1. Dziś I niedziela miesiącana Mszy św. o godz. 11.00 – poświęcenie różańcy dla dzieci, które rozpoczęły przygotowanie do I Komunii św., a po Mszy św. o godz. 12.30 – nabożeństwo eucharystyczne. Różaniec o godz.17.15. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Dom św. siostry Faustyny w Ostrówku.
 2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz.18.30, w niedzielę – o godz.17.15. Dla dzieci dodatkowo – w środę, czwartek i piątek o godz. 17.15.
 3. Jutro o godz. 18.30 – różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
 4. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I Sobota miesiąca:- I czwartek – o godz. 17.45 – Nabożeństwo do św. Józefa; – I piątek –  o godz. 15.00 – Koronka i Msza św. Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00. W I piątek na godz. 17:15 zapraszamy w sposób szczególny dzieci, które w tym roku przystąpiły do I komunii św. W tym dniu odwiedzimy chorych z Komunią św.  – w I  sobotę o godz. 17.15 – Różaniec i 15 – minutowe rozważanie.
 5. Z racji I czwartku miesiąca zapraszamy całą służbę liturgiczną: ministrantów, bielanki i scholanki wraz z rodzicami na Mszę św. o godz.18.00 w czasie której będziemy modlili się w intencji ich rodzin, a także o nowe, liczne powołania kapłańskie i zakonne.
 6. Za tydzień w niedzielę – 8 października – po Mszy św. o godz. 18.00 – spotkanie dla młodzieży, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu Bierzmowania. Na pierwsze spotkanie młodzież przychodzi razem z rodzicami.
 7. Od jutra można zamawiać intencje na przyszły rok 2024.
 8. W związku z dużym zainteresowaniem parafian i gości pielgrzymką do Ziemi Świętej chcemy od 8–15 kwietnia zorganizować kolejną pielgrzymkę do Izraela. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii.
 9. Kaplica otwarta jest codziennie od godz. 9.00. Zachęcamy do indywidualnej modlitwy.
 10. Przypominamy, że trwa peregrynacja relikwii św. Rity.  Rodziny chętne gościć relikwie w swoim mieszkaniu przez 24 godziny, proszone są o ustalenie dogodnego terminu.
 11. Za tydzień II niedziela miesiąca – taca na budowę naszego Kościoła.
 12. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na budowę naszego kościoła. Dziękujemy także mieszkańcom bloku przy ul. Siennickiej 38 A i Chrzanowskiego 13 i 15 za comiesięczną zbiórkę.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy.
Skip to content