1. Dziś Uroczystość Wszystkich Świętych. O godz. 17.00 – Nabożeństwo połączone z różańcem za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych i oktawialnych.
  2. Jutro 2 listopada – Dzień Zaduszny czyli modlimy się za wszystkie dusze przebywające w czyśćcu. Porządek nabożeństw jest następujący:

– godz.9.00 – Msza św. Zbiorowa, a po Mszy św. różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach

– godz.17.00 – Nabożeństwo połączone z różańcem za zmarłych polecanych w wypominkach

– godz.18.00 – Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach

  1. Zgodnie z dekretem Stolicy Apostolskiej przez cały listopad można uzyskać odpust zupełny za zmarłych nawiedzając cmentarz, przyjmując komunię św. i odmawiając modlitwę w intencjach Ojca Św.
  2. Wypominki za zmarłych z naszych rodzin można zgłaszać w zakrystii po Mszach św. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku przy wyjściu z kaplicy. W tym roku będą trzy rodzaje modlitwy wypominkowej: jednorazowe, oktawialne, roczne.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek,  piątek i  sobota miesiąca.  Spowiedź od godz. 17.30. W I piątek na godz. 17:30 zapraszamy w sposób szczególny dzieci, które w tym roku przystąpiły do I komunii św. Z racji pierwszej soboty po Różańcu 15 – minutowe rozważanie. Po mszy spotkanie dla K.Ż.R.  W I piątek odwiedzimy chorych, którzy zostaną wcześniej zapisani w zakrystii.
  4. Od 1 do 8 listopada zachęcamy do włączenia się do ogólnopolskiej modlitwy Różaniec do granic Nieba. W naszej kaplicy codziennie będziemy odmawiali różaniec za naszych bliskich zmarłych, ale zachęcamy do odmówienia kolejnego różańca w naszych domach w intencji pokutnej za grzechy nasze i świata a szczególnie za profanowanie polskich świątyń i sprawowanej w nich liturgii, prosząc o odnowę kościoła; odwrócenie epidemii i powrót do życia sakramentalnego chrześcijan, a także o szacunek dla życia ludzkiego na każdym etapie jego rozwoju.
  5. Dziś rozpoczynamy odprawianie Mszy św. gregoriańskiej za Ks. Adama Szkópa – byłego proboszcza parafii Nawrócenia św. Pawła. W tygodniu na dodatkowej Mszy św. o godz.19.00, a w niedzielę o godz.7.30. Dziękujemy za złożone ofiary na ten cel.
  6. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca – taca na budowę naszego Kościoła.
  7. Przy wyjściu z kaplicy możemy nabyć parafialne kalendarze na rok 2021. Kalendarze trójdzielne i biurkowe. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na budowę naszego kościoła.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego. W Tygodniku Idziemy zachęcamy do przeczytania pięknego artykułu o ks. Adamie.
Skip to content