1. Młodzież z klas VIII i starszą, zapraszamy dziś na Mszę św. na godz.18.00, która rozpocznie przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. odbędzie się pierwsze spotkanie.
  2. W najbliższą niedzielę 13 października przypada kolejna rocznica objawień fatimskich. Na Mszy św. o godz.9.00 odbędzie się obrzęd poświęcenia figury  Matki Bożej Fatimskiej. Kazanie okolicznościowe i obrzędu poświęcenia dokona ks. Prałat Jerzy Mackiewicz – Dziekan dekanatu mińskiego. Tego dnia zapraszamy także w sposób szczególny  na godz.17.00 na różaniec fatimski połączony z procesją ze świecami wokół kaplicy.
  3. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywali także XIX Dzień Papieski pod hasłem Wstańcie, chodźmy. Po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek dla zdolnej i niezamożnej młodzieży z małych miejscowości. Po każdej Mszy św. będzie można nabyć papieskie kremówki. Dzieci zapraszamy w sposób szczególny na godz.11.00 z flagami papieskimi.
  4. Zapraszamy chłopców, którzy chcieliby zapisać się do grona ministrantów. Za tydzień na Mszy św. o godz.11.00 odbędzie się obrzęd przyjęcia do grona kandydatów.
  5. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz.17.30. Dzieci w sposób szczególny zapraszamy na różaniec w poniedziałek, środę i piątek.
  6. Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 1 do 8 lutego 2020 roku. Program i zapisy w zakrystii, a także program pielgrzymki można zobaczyć na stronie internetowej naszej parafii.  Zachęcamy do jak najliczniejszego udziału naszych parafian.
  7. Bardzo dziękujemy osobom, które w minionym tygodniu indywidualnie lub poprzez konto parafialne złożyły ofiarę na budowę naszego kościoła.
  8. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca taca przeznaczona jest na budowę naszego kościoła.
  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego