1. Zapowiedzi przedślubne: Roman Kostiak, kawaler i Magdalena Gajek, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II; Tomasz Jeż, Kawaler i Monika Postrzygacz, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź II; Jan Paweł Raniszewski, kawaler z par. św. Feliksa Kantalicjo i Karolina Kloz, panna z par. tut. – zapowiedź II; Łukasz Kosowski, kawaler z par. Narodzenia Pańskiego w Warszawie i Milena Iwańska, panna z par. tut. – zapowiedź II; Łukasz Sagan, kawaler i Aleksandra Mróz, panna – oboje z par. tut. – zapowiedź I.
  2. Jutro – 1 sierpnia – przeżywamy 78 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Niech nasza obecność na Mszy św.  i modlitwa, będzie wyrazem wdzięcznej pamięci o tych, którzy w tym niezapomnianym i bohaterskim wydarzeniu wzięli udział, a szczególnie o poległych.

Tego dnia rozpoczynamy także miesiąc modlitwy o trzeźwość w naszym narodzie. Z racji I poniedziałku miesiąca o godz. 17.15 – różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

1. We wtorek – 2 sierpnia –  udziela się odpustu zupełnego, zwanego „Porcjunkuli”, wiernym, którzy nawiedzą katedrę, konkatedrę, bazylikę mniejszą lub kościół parafialny i tam pobożnie odmówią Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
  2. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca:

– I czwartek – o godz.17.45 – Nabożeństwo do św. Józefa

– I piątek –  spowiedź od godz.17.30. Uwaga: Wyjątkowo nie będzie tego dnia Koronki i Mszy św. godz. 15.00.  Msze św. o godz. 18.00 i 19.00.

– w I  sobotę o godz. 17.15 – Różaniec i 15 – minutowe rozważanie.

1. Od jutra rozpoczynamy Mszę św. gregoriańską za + Annę Gostkiewicz – naszą Organistkę – w dni powszednie o godz. 19.00.
  2. Za tydzień I niedziela miesiąca . Po mszy św. o godz.12.30 – Nabożeństwo Eucharystyczne.
  3. Cieszymy się, że w miniony piątek – 29 sierpnia – przybyła do naszej parafii I Pielgrzymka rowerowa z Siedlec. Dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy przygotowali na tę okazję dekorację, a także poczęstunek.
  4. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku. Nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św.
  5. W tym i w przyszłym tygodniu są wolne intencje. Możemy po Mszy św. zamawiać w zakrystii.
  6. Dziękujemy za wszystkie  ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne jak i przyniesione do zakrystii na budowę naszego Kościoła. Ofiarodawców zawierzamy opiece Matki Bożej i św. Rity.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.