1. Dziś po Mszy św. o godz.9.00 – Rodziny z dziećmi wyjeżdżają na ferie do Zakopanego z ks. Andrzejem, a drugim autokarem – dzieci z p. Moniką Kulawiak. Życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.
  2. W środę 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego – tzw. Święto Matki Bożej Gromnicznej. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. w tym dniu o godz.9.00, 18.00 i 19.30.
  3. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i  I sobota miesiąca.

– w I Czwartek – o godz.17.45 – nabożeństwo do św. Józefa.

W I piątek – o godz. 15.00 – Koronka i Msza św. Zbiorowa do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. –  Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00. Spowiedź od godz.17.30. Zapraszamy w sposób szczególny dzieci, które w tym roku przystąpiły do I komunii św. na  nabożeństwo  dziewięciu pierwszych piątków miesiąca.

w I  sobotę o godz. 17.15 –  Różaniec i 15 – minutowe rozważanie.

1. W I piątek rano odwiedzimy chorych, którzy wcześniej zostaną zapisani w zakrystii.
  2. Organizujemy autokarową pielgrzymkę do Włoch w dniach 25.IV. – 3.V. w celu przywiezienia kamienia węgielnego z Cascii – Sanktuarium św. Rity. Szczegółowy program w zakrystii. Zapraszamy.
  3. Od jutra Msza św. w dni powszednie o godz.18.00. Kancelaria czynna po Mszy św.
  4. Dziękujemy rodzinom, które przyjęły nas w ubiegłym tygodniu z wizytą duszpasterską, za wspólną modlitwę, miłą atmosferę i ofiary złożone na budowę Kościoła. Dziękujemy także rodzinom, które z różnych względów nie mogły przyjąć księdza w swoim mieszkaniu, a mimo to złożyły ofiarę kolędową na budowę naszego Kościoła. Dziękujemy także za ofiary wpłacone w tym tygodniu na konto parafialne i za comiesięczną zbiórkę z
  5. Chrzanowskiego 13 i 15 i Siennickiej 38A. W tym roku na zaproszenia przyjęło nas 709 Rodzin, a 13 Rodzin wzięło udział w Mszach św. kolędowych, natomiast 46 rodzin nie mogąc przyjąć księdza złożyło ofiarę kolędową.
  6. Istnieje możliwość wsparcia budowy kościoła poprzez przekazanie 1% swojego podatku. W polu Numer KRS należy wpisać – 0000223182. W polu cel szczegółowy 1% należy wpisać – św. Rita. Z góry dziękujemy za wszelkie wpłaty.